Yaşam

yeni çıkan kitaplar

Ocak ayını yeni bitirdik. Yeni yılın ilk ayı olan Ocak ayı umarım sizler için okuma açısından verimli geçmiştir. Bol kitaplı günler hiç bitmesin diye sizler için yeni çıkanların bir listesini hazırladık.

İyi okumalar dileriz…

Ben Kendime Yeterim – Gerçeğe Yolculuk

Sahnenin kenarındaki iman koltuklarına oturup olup biteni seyredenler yaraları sarmayı bilmezler, düştükten sonra kalkmanın zevkini nereden bilirler, aşktan, ayrılıktan, hüsrandan ne anlarlar. ve her şeye rağmen yeniden sevebilmenin gücü? Kaybetmek veya kazanmak hakkında ne biliyorlar? Yolda olmak diri olmaktır, sahnede olmak diri olmaktır.

Sayfa:184

İmza – Aşıklara Yer Yok

Tarık Tufan, insanın içindeki bu büyük çatışmaya kapı aralayarak, aşkın yurtsuzluğuna dair sarsıcı bir hikaye anlatıyor.

Sayfa: 312

İyi İnsan Yetiştirmek

Yetiştirmeyi umduğumuz çocukları yetiştirmek için, olmayı umduğumuz kişi olmayı öğrenmeliyiz…. Bu olağanüstü kitap, bu yolculuğu atlatmanıza yardımcı olacak.

Sayfa: 208

Amerikan Arazisi

Yılın en uygun kurgu ödülü için Jeanine Cummins’in Oprah Kitap Kulübü seçkisinde bir New York Times en çok satanı: American Land.

Sayfa: 504

Kendini bil

prof. Dr. Kemal Sayar ve Klinik Psikolog Rabia Yavuz, insan doğasına dair değerli sorularla bizleri zihin ve duygu yolculuğuna çıkarıyor. Ruhun yaralarını sarabilecek ve hepimize yakışacak yanıtlarla.

Sayfa: 304

İstanbul’dan Hikayeler

İstanbul’dan Hikâyeler, Celile, İpek Sabahlık Yeşil Mükkep gibi çok satan romanların yazarı Balcıgil’in İstanbul’un sokaklarını, insanlarını, yaşanmış hayatlarını, şehrin simge yapılarını, sevinçlerini, kederlerini, aşklarını ve özlemlerini okuyacağınız bir kitap. .

Sayfa: 136

Akışkan Modernite

Fluid Modernity’de Bauman, donanım güdümlü ağır ve katı moderniteden yazılım tabanlı hafif ve akışkan moderniteye nasıl geçtiğimizi inceliyor.

Sayfa: 200

meme uçları ve yumurtalar

Japonya’da ve dünyada büyük yankı uyandıran Göğüsler ve Yumurtalar, yoksulluk, kadın olma ve çocuk sahibi olma sorumluluğu üzerine çarpıcı bir roman.

Sayfa: 432

Ressam Vasıf’ın Gizli Aşk Hikayesi

Murat Gülsoy’un belgesel romanı…

Sayfa: 320

Kedi ve Şehir

Nick Bradley’in birçok dile çevrilen ilk romanı Kedi ve Şehir, kahramanı gibi çok renkli.

Sayfa: 352

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu