Ekonomi

34. Uluslararası Otelcilik ve Otelcilik Ekipmanları İhtisas Fuarı’na 10 binin üzerinde ziyaretçi

Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen 34. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nı (Anfaş Otel Ekipmanları) 10 bini aşkın kişi ziyaret etti.

TT KÜRESEL Fuarcılık tarafından bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı (Anfaş Hotel Equipment) beklentilerin üzerinde ilgi gördü. Önceki yıllarda FoodProduct ile birlikte inşa edilen ancak bu yıl farklı şekilde düzenlenen Anfaş Otel Ekipmanları için 30 bin metrekare alan ayrıldı. Yurt içi ve yurt dışından 150’nin üzerinde firmanın katıldığı fuarı 10 binin üzerinde ziyaretçi ziyaret etti. 4 gün boyunca açık olan fuarda değişen ve gelişen teknoloji dünyasının yenilikleri departman temsilcileriyle buluştu.

Fuara başta Antalya Valisi Hulusi Şahin olmak üzere şehir protokolü katılırken, Otel Kat Hizmetleri Eğitim ve Dekorasyon Derneği (HOTED) Kat Hizmetleri camiasını fuarda buluşturdu. HOTED, fuar kapsamında düzenlediği panel ve konferanslarla mesleğe ilişkin turizm bölümünde değişen ve gelişen yenilikleri duyurdu. Dünya markaları ile ülkemizin en iyilerinin bir araya geldiği, Türkiye’nin en büyük, en çok ziyaret edilen fuarı olan 34. Hotel Equipment, HOTED ve HK camiasının buluşma noktası oldu.

TT Global Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Arslan, 34. Anfaş Otel Ekipmanları fuarının beklenenden fazla ilgi gördüğünü belirterek, “Türkiye’nin en büyük Horeca fuarında yeni iş bağlantıları kurmak isteyenlere fırsat sunduk. Sanayi profesyoneller bu fuarda sezon öncesi hazırlıklarını tamamladılar. Önümüzdeki yılki fuara da hazır olacaklar.” “Hazırlıklara zaten başladık” dedi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu